Jučer 01.09.2014 u 17:28, nakon dolaska sa intervencije spašavanja jedrilice u uvali Stiniva

, dobili smo dojavu o poplavljeno kući uslijed obilne kiše koja je padala u Komiži u popodnevnim satima. Pošto se sva potrebna oprema već nalazila u autu (jer je uzeta na prijašnju intervenciju spašavanja jedrilice u slučaju prodora mora), petorica naših članova krenula su sa Gasilcom u 17:30 na intervenciju. Ubrzo zatim u 17:50 zaprimamo novu dojavu o poplavljenom podrumu na koju izlaze 3 naša člana. Sa intervencije ispumpavanja podruma članovi se vratili u 18:20 dok su se sa intervencije ispumpavanja kuće vratili u 18:40.

Inače prema podacima Državnog hidrometeorološkog zavoda u Komiži je jučer palo 107.3 litara kiše po po četvornom metru.